Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Tema noua a fost pusa

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

07082011

Tema noua a fost pusa

O noua tema a fost instalata pe Global4um. Enjoy it !!! Daca aveti pareri, critici si alte chestii ciudate pe care vreti sa le impartasiti cu noi despre tema aici puteti sa o faceti. Come and join us on the dark side, we have cookies Devilish

Linkin Park- In The End
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 1482

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

- Subiecte similare
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Tema noua a fost pusa :: Comentarii

Mesaj la data de Dum Aug 07, 2011 2:55 am Scris de Razvan

culoarea nu este destul de originala avand in vedere ca este inspirata dintr-un template elegant themes , ar mai trebui sa schimbi imaginile de la profil , pm , qoute , etc... in rest tema este destul de simpla ... nimica iesit din comun la ea .. acelasi stil phpbb2 cu culorile schimabte si nsite colturi rotunjite !

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 07, 2011 4:01 pm Scris de Sakana

De fapt e phpbb3 si da, simplitatea o face asa de eleganta

Sus In jos

Mesaj la data de Lun Aug 08, 2011 12:52 am Scris de ElyoS

Ar trebui să schimbaţi imaginile de la forumuri + quote,edit,( cu toate că era evident ) şi ar arăta mai bine dacă aţi folosi acelaşi stil( umbra + border ) şi la tabelul pentru parteneri de sub banner.

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 14, 2011 12:47 am Scris de Danuta

este destul de draguta ... dar parca cea veche era mai buna.

Sus In jos

Mesaj la data de Dum Aug 14, 2011 11:30 pm Scris de Emanuel.

Mai este "nitel" de lucrat la design , in rest arata chiar foarte bine , culorile sunt bine alese si toate cele lalte, dar daca ai mai lucra foarte putin la design , sa ma personalizati cu putin CSS , totul ar fi ok atuncea, cel putin aceasta este parerea mea.

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum