Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Update GlobalSpeed-9 functionalitati noi incluse

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

18092010

Update GlobalSpeed-9 functionalitati noi incluse

Update GlobalSped-9 functionalitati noi incluse

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]La inceput de week-end GlobalSpeed va aduce un update cu mai multe functionalitati noi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Noile actualizari/functionalitati incluse:

1.Un nou banner mai amuzant si mai plin de viata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

2.Bare warn noi
Acesta este modelul

3. De asemenea avem si niste ranguri noi, mult mai frumoase decat cele vechi

4. Am adaugat multe iconite pentru subiecte, astfel vom sti din ce categorie face parte subiectul

5. Am adaugat niste radiouri pe care le puteti asculta cand va plictisiti (kiss fm, radio zu, radio 21 si vibe fm). De asemenea am adaugat si un playlist in care sunt cele mai populare melodii ale momentului

6. Am creat campul contact. Acum orice ne poate contacta, chiar daca nu are cont. Pentru a trimite un mesaj folosind campul contact accesati [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] pagina

7. Am adaugat sectiunea de tutoriale oficiale. Aici se vor pune niste tutoriale foarte interesante create de stafful nostru. Intrati cat mai des, se vor scrie tutoriale in fiecare saptamana. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] se afla

8. Avem si un o sageata de scroll back to top. Cu ea veti putea "aluneca" usor pe forum

9. Am adaugat un efect de curcubeu pentru scris. Pe prima pagina il puteti observa daca tineti cursorul peste orice scris

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]Cautam in continuare staff, cine doreste sa fie asistent sau designer sa-mi trimita un pm

Linkin Park- In The End
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 1482

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

- Subiecte similare
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Update GlobalSpeed-9 functionalitati noi incluse :: Comentarii

Mesaj la data de Sam Sept 18, 2010 2:05 am Scris de Vizitato

Frumoase noile modificări, ţine-o tot aşa. Wink

Sus In jos

Mesaj la data de Sam Sept 25, 2010 1:50 pm Scris de revox

Bravo, radioul este chiar super!

Sus In jos

Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum