Bun venit pe Global4um. Daca ati ajuns pe acest forum inseamna ca nu sunteti inregistrat sau conectat. Ajutati aceasta comunitate, trebuie doar sa va inregistrati si sa postati. Fiti activi si respectati regulile

Bafta

Femeile din videoclipuri

:: Diverse :: Sondaje

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Da, nu?

27% 27% 
[ 3 ]
55% 55% 
[ 6 ]
18% 18% 
[ 2 ]

Total voturi : 11

Femeile din videoclipuri

Mesaj Scris de revox la data de Dum Noi 28, 2010 6:26 am

Nu stiu daca titlul este unul explicit, dar insa continutul cu siguranta are vreo tangenta cu ce vreau eu sa zic...

Deci sa incepem:

Va uitati la un videoclip cu o muzica de asta mai `smechera`, vedeti tot felul de femei cu trasaturi `superbe`, ce senzatie aveti atunci? Mi s-a intamplat sa ascult la intamplare melodii cu un prieten de al meu cand a fost la mine( pe youtube logic ), si era una cu niste femei mai putin imbracate, iar mare mi-a fost mirarea cand am vazut: Prietenul meu avea pofta de pat la pat cu femeile din videoclipuri, zicea ca-s `bune de....`, ca nu stiu ce....

Voi ce parere aveti despre aceste `domnisoare atragatoare` din videoclipuri?
revox

Credite Credite : 518

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Femeile din videoclipuri

Mesaj Scris de Sakana la data de Lun Noi 29, 2010 2:31 am

A doua varianta am votat-o. Fetele alea vor sa-si vanda muzica doar prin corpul lor, nu cu ajutorul vocii (pe care nu o au). Oamenii se uita la videoclipuri doar pentru ca fetele alea arata bine nu pentru ca e muzica grozava.

Linkin Park- In The End
Sakana
Administrator
Administrator

Varsta Varsta : 27
Credite Credite : 1482

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

:: Diverse :: Sondaje

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum